Kaljano nuoma renginiams ir šventėms

Kaljano nuoma renginiams ir šventėms, kodėl verta nuomotis kaljanus lietuvoje

Kaljano nuoma renginiams ir šventėms – kodėl verta nuomotis kaljanus?

 

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių galite norėti išsinuomoti kaljaną renginiui ar gimtadienio vakarėliui. Galbūt tikitės šventei suteikti šiek tiek egzotikos, o gal tiesiog norite, kad jūsų svečiai galėtų atsipalaiduoti ir pasimėgauti profesionaliai paruoštu kaljanu. Kad ir kokios būtų priežastys, pasirinkdami kaljaną savo renginiui turėtumėte nepamiršti kelių dalykų.

Pirmiausia turėsite nuspręsti kiekio kaljanų jums reikia. Jei planuojate, kad vienu metu rūkys tik keli žmonės, turėtų pakakti vieno kaljano. Tačiau jei laukiate didelės minios žmonių, jums reikės rinktis didesnį kiekį kaljanų komplektų. Patirtis rodo, jog vieno kaljano nuoma renginiams paprastai užtenka keturiems asmenims. Tad jei žinote savo svečių skaičių, tai nesunku paskaičiuoti. Jei kyla abejonių ar reikia patarimo – kreiptis pas mus.

Galiausiai turite įsitikinti, kad turite visus reikalingus kaljano priedus. Tai žarnos, kandikliai ir anglių žnyplės. Taip pat reikės iš anksto nusipirkti kaljano mišinio, anglių ir vienkartinių individualių kandiklių, kad atvykus svečiams ar dalyviams viskas būtų paruošta.

Kokias paslaugas tiekia HookahGo kaljano nuoma?

Kaljano nuoma renginiams ir šventėms

Kaljano nuoma renginiams ir šventėms

Saugumo kriterijai:

  • Įsitikinkite, jog šventėje nebus nepilnamečių.
  • Nenaudokite kaljano, jei esate nėščia.
  • Nenaudokite kaljano, jei turite kvėpavimo takų problemų.
  • Nenaudokite kaljano, jei vartojate bet kokius vaistus, kurie gali sąveikauti su tabako dūmais.
  • Įsitikinkite, kad patalpoje, kurioje bus naudojamas kaljanas, yra pakankamas vėdinimas.
  • Niekada nepalikite neprižiūrėto kaljano, kol jis uždegtas.
  • Nenaudokite kaljano, jei kaljano kolba yra įtrūkusi arba pažeista. Jokiais būdais nebandykite pažeistos stiklinės kolbos suklijuoti!
  • Būkite atsargūs kaitinant anglis kaljanui.

Kaljanai yra puikus būdas suteikti papildomo džiaugsmo ir atsipalaidavimo bet kokiam renginiui. Tačiau svarbu prisiminti, kad juos reikia naudoti atsakingai. Laikydamiesi šių saugos kriterijai padės užtikrinti, kad visi galėtų mėgautis šia patirtimi be jokių nelaimingų atsitikimų ar sužeidimų. Kaljano nuoma renginiams, puiki pramoga!

Prisijunkite į mūsų Facebook grupę KALJANŲ KLUBAS

https://www.facebook.com/groups/HookahClubLithuania

Matote klaidų? Parašykite mums: https://hookahgo.lt/kaljano-nuomos-uzsakymas/ Būtinai pataisysime!

Rūkymas kenkia Jūsų sveikatai ir aplinkiniams, šis straipsnis yra informacinio pobūdžio ir ne reklama. Skaitydami šį straipsni Jus sutinkate, kad esate pilnametis.
Plačiau skaitykite: Rūkymo žala Jūsų organizmui – prevencinis straipsnis