Kaljano nuoma Vilniuje

Kaljano nuoma Vilniuje - kodėl verta rinktis kaljanų nuoma

Kaljano nuoma Vilniuje- kodėl verta rinktis?

 

Nuo šiol siūloma kaljano nuoma Vilniuje gali suteikti jums geriausią patirtį! Nuomodamiesi gausite geriausius patarimus, kaip tinkamai paruoši kaljaną ir kokius ingredientus patariama naudoti. Jeigu ruošiatės naudoti kaljaną savo šventėje, tai tikrai nesukels jokių problemų. Mes galime atvykti į Jūsų šventę ir profesionaliai paruošti ir prižiūrėti kaljaną, kad galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės seansu.

Kodėl verta nuomotis kaljaną?

 • Mes turime sukaupę ilgametę patirtį teikiant paslaugas susijusias su kaljanais, o mūsų darbuotojai turi puikių žinių. Pasirinkę nuomotis kaljaną, jūs gausite dėmesingą ir malonų aptarnavimą nuo pradžios iki pabaigos. Po kiekvieno naudojimo kaljanai yra išvalomi ir paruošiami naujiems naudojimams.
 • Jeigu ruošiatės pirkti naują kaljaną, visuomet galite išsinuomoti kelis variantus ir taip sužinosite koks Jums yra pats tinkamiausias.
 • Dažnas atvejis, kad žmonės nori pasimėgauti kaljanu tik vienam kartui, tad pirkti naują dėl vieno pasisėdėjimo tiesiog būtų finansiškai neapsimoku.
 • Reikėtų nepamiršti ir to , kad mes turime labai platų kaljanų modelių, priedų, aksesuarų pasirinkimą.

Kokie yra nuomos paketai?

Kaljano nuoma Vilniuje gali pasiūlyti net du skirtingus nuomos paketus:

 • Paruoštas kaljanas – Jūs gausite visapusiškai paruoštą kaljaną ir Jums reikės tik uždegti anglį ir galėsite pradėti mėgautis seansu. Šis pasirinkimas yra populiariausias, kadangi pačiam nereikia nieko daryti ir naudotis yra labai paprasta.
 • Pasiruoškite patys – šiame pakete Jūs gausite tik kaljaną ir Jums reikės viską pasiruošti patiems. Toks pasirinkimas reikalauja ilgesnio laiko, tačiau kodėl gi nepamėginus visko pasidaryti patiems?

Nepamirškite, kad kaljano nuomos metu yra imamas depozitas ir pasirašoma nuomos sutartis. Tačiau visas depozitas bus grąžinamas nuomininkui, kai kaljanas ir komplekte esantys priedai grąžinami tokios pačios būklės, kokios ir buvo išsinuomoti.

Ar verta nuomotis kaljaną šventėms?

 • Dauguma kaljanų savininkų turi tik vieną kaljaną. Tačiau šventėms dažniausia reikia didelio kiekio ir reikėtų viską paruošti patiems. Dėl to nuomos punktai gali Jus aprūpinti, kad kiekvienas staliukas turėtų po atskirą kaljaną, o prireikus būtų pakeičiamas tabakas ir angliukai.
 • Reikėtų pagalvoti ir apie tai, kad kaljanai gali būti puiki puošmena prie stalo, ypač kuomet kaljanai naudoja pačius moderniausius kaljanus, kurie turi įvairiausias spalvas ir dizainus. Šiuolaikiniai kaljanai yra siūlomi ne tik su įprastomis taurelėmis, bet ir su vaisių taurelėmis. Tai reiškia, kad dubenėliai bus sukuriami iš tam tikrų vaisių, tarkime ananasų, obuolių, greipfrutų ir taip toliai. Tai suteikia kaljanui ne tik puikią išvaizdą, bet ir subtilesnį skonį.
 • Kartais šventėse susitinka nepažįstami žmonės ir juos labai sunku suartinti. Kaljanu vienas staliukas turi nuolatos dalintis, o tai padeda suartinti žmones ir užmegzti naujus pokalbius, o tai labai svarbu visose šventėse.
Kaljano nuoma Vilniuje - kaljano nuoma į renginius šventėms

Kaljano nuoma Vilniuje – kaljano nuoma į renginius šventėms

Kodėl verta išmėginti kaljaną?

 • Kaip ir minėjome ankščiau, kaljanas gali suartinti žmonės, o cigarėčių rūkymas yra jau išėjęs iš mados, nuo jų nemalonus kvapas ir dažniausiai tokios vietos būna tamsios ir niūrios. Reikia nepamiršti, kad galima išsirinkti tabaką be tabako, tad tikrai nepajusite tam priklausomybės jausmo. Kaljano nuoma Vilniuje Jums gali pasiūlyti įsigyti ir specialios arbatos, kuri puikiai derinasi prie kaljano seanso. O tai gali Jūsų seansą padaryti tik dar malonesniu.

Ar sunku pasiruošti kaljaną patiems namuose?

 • Jeigu norite turėti maloniausią seansą ir , kad pūstumėte didelius debesis, pasirūpinkite, kad Jūsų pasirinktas tabakas yra pagamintas iš kokybiškų žaliavų ir jame yra pakankamas kiekis glicerino. Rinkitės tik pačias kokybiškiausias anglis, kurios būtų gaminamos iš 100 % kokoso lukštų. Reikia nepamiršti pasirinkti ir tinkamos taurelės, jeigu jau turite tabaką, tuomet pasakykite kokį turite nuomotojams ir jie parinks tinkamiausią taurelę. Prieš pradėdami seansą, patikrinkite ar kaljaną surinkote tinkamai ir ar jis yra visiškai sandarus.

Kokiais saugumo elementais reikia pasirūpinti?

 • Prieš pradėdami seansą, pasitikrinkite ar netoliese nėra nepilnamečių asmenų, kuriems gali pakenkti dūmai. Jokiais būdais nerūkykite, jeigu Jūs esate nėščia. Kaljano Nuoma Vilniuje nerekomenduoja rūkyti asmenims patiriantiems kvėpavimo takų problemas. Asmenims vartojantiems vaistus vertėtų pasidomėti ar dūmai nesukels šalutinio poveikio. Patikrinkite ar patalpa yra tinkamai vėdinama. Jokiais būdais nepalikite kaljano kol angliukai nėra pilnai užgesinti.

Prisijunkite į mūsų Facebook grupę KALJANŲ KLUBAS

https://www.facebook.com/groups/HookahClubLithuania

Matote klaidų? Parašykite mums: https://hookahgo.lt/kaljano-nuomos-uzsakymas/ Būtinai pataisysime!

Rūkymas kenkia Jūsų sveikatai ir aplinkiniams, šis straipsnis yra informacinio pobūdžio ir ne reklama. Skaitydami šį straipsni Jus sutinkate, kad esate pilnametis.
Plačiau skaitykite: Rūkymo žala Jūsų organizmui – prevencinis straipsnis